WhatsApp'tan Beklenen Güncelleme Geldi

WhatsApp geliştiricileri, uygulamanın Android beta sürümünü güncelledi. Güncelleme farklı sohbetlerde farklı duvar kağıtlarının kullanılabilmesini sağlayacak. WhatsApp yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor.Güncellemeyle birlikte "2.20.199.5" koduna yükseltilen WhatApp kullanıcıların takibinde kalmaya devam ediyor.Görünüşe göre WhatsApp kullanıcıları kısa bir süre sonra, farklı sohbetleri için farklı duvar kağıtlarını kullanabilecekler. 


Böylece bugüne kadar tüm sohbet ekranlarının tek duvar kağıdıyla kullanılma durumu tarihe karışmış olacak. Kullanıcılar, diledikleri sohbetlerde diledikleri duvar kağıdını kullanabilecekler.WhatsApp Messenger, düzenli olarak güncelleme yayımlayarak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye taşımaya ve işlevsellik açısından rakiplerinin önüne geçmeye devam ediyor.


WABetaInfo tarafından yayımlanan bilgiye göre WhatsApp Messenger'ın bütün kullanıcılarını memnun edecek bir özellik üzerinde daha çalıştığı ortaya çıktı.   Duvar kağıdı için getirilen bu özelliğin şimdilik WhatsApp Messenger'da mevcut olmadığını ve geliştirilmeye devam ettiğini de unutmamak gerekiyor. Bu özelliğin WhatsApp'ın Android sürümüne ne zaman geleceği ise şimdilik bilinmiyor.

Hiç yorum yok