Kurtlar Vadisi Yeniden Ekranlara Mı Dönüyor ?

 Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003'te Show TV'de "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla başlayan Türk aksiyon, dram ve politik televizyon dizisidir. 4 sezondan ve 97 bölümden oluşmaktadır. 1. sezonunda (ilk 20 bölüm) çarşamba günleri sonrasındaysa perşembe günleri yayımlanmıştır.


Dizi ilk üç sezon Show TV'de yayımlanmıştır. Son sezonundaysa 4 milyon dolar karşılığında Kanal D'ye transfer olmuştur. Bu yönüyle Türk televizyonunda bir ilktir. 29 Aralık 2005 tarihinde 97. bölümle final yaparak sona ermiştir. Özellikle oyuncu kadrosuyla birçok seyircinin kalbinde yer eden dizi yayından kalkması ile birlikte birçok kişi tarafından eleştiriye maruz kalmıştı.  Yönetmenliğini Osman Sınav'ın yaptığı televizyon dizisinin devamının çekilmesi için seyirciler oldukça ısrarcı.


Sevindirici haber Tahir Sarıkaya'nın Instagram'da paylaşımının gündeme bomba gibi düşmesiyle konuşulmaya başlandı. Kurtlar Vadisi, Kaos ismiyle 2022 yılına doğru tekrar seyircisiyle buluşacak. Ana  karakterlerin aynı kadro ile devam edip etmeyeceğine dair tam bir bilgimiz olmasa da Tahir Sarıkaya'nın Instagram paylaşımı kadro içerisinde Necati Şaşmaz'ın olduğunun ipucunu veriyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Son Dakika! Aliexpress "SLASH IT !" "KES ONU !" Türkiye'ye Kapatıldı mı? Aliexpress "SLASH IT !" "KES ONU !" Türkiye'de Yasaklandı mı?

WhatsApp'dan Arşivleme Sorununa Çözüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Alparslan Veda Mı Etti? Kadroya Dahil Olan Oyuncular Kim?