AirPods Yazılım Güncellemesi Geldi

 AirPods ve AirPods Pro için yazılım güncellemesi yayınlandı. Yeni güncellemenin kulaklıklara ne tür yenilkler getirdiği ya da hata düzeltmeleri içerdiği bilinmiyor.  AirPods Pro halihazırda 2B588 yazılım sürümüne sahipken, 2. nesil AirPods ise 2A364 yazılım sürümünü kullanıyordu.


Ancak gelen yeni güncelleme ile birlikte her iki kulaklığın da yazılım sürümü 2C54 olarak değişti.Kulaklıklar bir iOS cihazda bağlıyken Wi-Fi üzerinden otomatik olarak güncelleniyor. Bunun için AirPods'ları şarj kutusunun içine yerleştirip, kapağını açık bir şekilde iPhone ya da iPad aygıtınızın yakınlarında şarj etmeniz yeterli olacaktır.


AirPods'un şarj kutusunun kapağını, iPhone veya iPad aygıtınızın yakınında açtıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek AirPods'unuzun güncel yazılım bilgilerine ulaşabilirsiniz.Henüz güncellemenin neler getirdiğine dair herhangi bir açıklama yok. Ancak 2C54 sürümünün AirPods Pro ve AirPods 2 kulaklıklarında bulunan küçük hataları giderdiğini varsayabiliriz. Ayrıca performansla ilgili gelişmeler de görmemiz olası görülüyor.
1 yorum: