Yaay Uygulamasının İçeriği Belli Oldu. Sosyal Medya Uygulamasına İlk Sen Ayak Bas

Merakla beklenen henüz  ne olduğu tam olarak belli olmayan ancak reklamlarla insanların ilgisini çekmeye çalışan oluşum YAAY beklenen reklamını yayınladı. Bilişim dünyasının içinde bulunmamız özellikle merak dürtüsünü güdülemekte. Bugün yayınlanan reklam uygulamanın sosyal medya üzerine olduğunu izleyicilere yansıttı. İşte YAAY uygulamasının içeriği hakkında detaylar.

Platforma ilk girdiğinizde mavi temalarla hazırlanmış bir içerik bizi karşılamakta. Daha sonrasında kategori seçimi sunulmakta. İlginizi çeken alanları işaretledikten sonra hesabınız oluşturulmakta. 

Ana sayfa kısmına giriş yaptığınızda ise tek tek sayfaları takip etmeseniz de ilginizi çeken kategorileri işaretlediğiniz de bu alanlarla ilgili gönderileri görmektesiniz. Ayrıca YAAY dünyasının efsanelerinden biri de puanlarınızı biriktirip sürprizlerle karşılaşacak olmanız. Puanlar her 24 saatte bir güncellenmektedir. Gönderi, aldığım yorum, yaptığım yorum, alıntılamalar, beğenilerim, beğenilenler gibi gruplandırmalar da yeni gördüğümüz farklı bir yaklaşım.


Özellikle bugün internette son aramalar YAAY üzerine merak edilenlerden oluştu. Türk telekom adına tescillenmiş platform yerli ve milli sosyal medya uygulamasi olma yolunda ilerlemekte. 


Reklamlarıyla çok dikkat çeken Yaay oluşumu bu absürd reklamları zaten hali hazırda absürd reklam üreticisi olan Florent Porta’ya yaptırıyor. Sizde Google Play Store ve App Store üzerinden Yaay uygulamasına ulaşabilirsiniz. Arama kısmında uygulamaya ulaşamazsanız, arama kısmına Yaay sosyal medya yazdıktan sonra üst kısımdan "Yeni" bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. 


  

Hiç yorum yok