Yaay Başka Bi'Dünya Reklamı Yeni Bir Sosyal Medya Uygulamasını Mı Tanıtıyor ?

 Yaay Başka Bi Dünya Reklamı merak uyandırmaya devam ediyor. Reklam televizyon ekranlarında yayınlandığından beri hiç bir bilgi içermemesi nedeniyle oldukça ilgi çekici bir hal aldı. Çoğu kullanıcı  reklam hakkında ki detayları internet üzerinden araştırmaya başladı. Tahminler üzerine söylentiler hız kazanırken bazı firmalar araştırmalarını derinleştirdi. Kimine göre sosyal medya alanında yenilenen bir uygulamayla karşılaşacağız. Son zamanlarda Twitter, TikTok gibi uygulamaların yarattığı kaoslardan yararlanarak başarıya imza atabilecekleri konusunda iddialar hız kazandı.


Bu konuda net bir şey söylemek her ne kadar mümkün olmasa da ortaya atılan fikirler Yaay reklamının daha çok kaostan besleneceği üzerine. Bunun yanında reklam içeriğinde yer alan görseller nedeniyle e-ticaret alanında da bir projenin bizi bekleyebileceğini söyleyebiliriz. Çok daha düşük bir ihtimal olmakla birlikte ev araç gereçlerinin yer aldığı bir web site tasarlanmış olabilir. Ayrıca son zamanlarda sıkça adını duyduğumuz bahis sitelerinin bir örneği ile karşılaşabileceğimiz de ihtimaller arasında.


Türk Patent Kurumundan YAAY marka ismi ile sorgulama yaptığımızda, marka isminin sahibi Turk Telekom olarak gözüküyor. Operatöre ait yeni bir kurum içi avantaj paketi olmakla birlikte, tüm bunlardan ayrı olarak yalnızca kafalarda soru işareti yaratmasını istedikleri bir kampanya olması da muhtemel. Bunun yanında teknoloji alanında yeni bir projeye imza atacaklarınıda düşünebiliriz. Ucu çok açık olan bu konu hakkında reklamı izleyenler birçok tahminde bulundu. Siz de konuya dair fikirlerinizi bizimle paylaşabilir, yorum bırakabilirsiniz.


1 yorum:

  1. Daha yeni kullanmaya başladım ama ne hikmetse yaay dan çıkamıyorummm :D

    YanıtlayınSil