Web Sitesi nasıl açılır? #1: Hedefler ve karar verme süreci

Değerli teknolojibilgileri.com takipçileri, daha önce birçok web tasarım şirketinde çalışmış ve kodlama konusunda önemli çalışmalar yapan biri olarak şuanda kendi sitem www.tribunajans.com'u yönetmekteyim.  Bugüne kadar ki yaptığım çalışmalarda edindiğim tecrübeleri naçizane sizinle paylaşacağım.
Serimizin ilk yazısında sizleri çok yormadan web site açmaya başlamadan önceki kritik aşamadan bahsetmek istiyorum. Para kazanmak, tecrübelerinizi insanlarla paylaşmak veya canınızın sıkıntısını gidermek için bir web site açmak isteyebilirsiniz. Bu noktada şu tarz veya bu tarz site açın tavsiyesi vermeyeceğim. Site açmaya karar verdiyseniz zaten bu aşamayı atlatmışsınızdır. Bu noktada naçizane tavsiyem, açmak istediğiniz siteyi öncelikle çok iyi planlamalısınız ki yarı yolda kalmayın! Örneğin bir e-ticaret sitesi açmaya karar verdiniz. Bu site için hangi tür belgeler isteniyor? Nerelere başvurmam gerekir? tarzında doğru planlamaları yapmanız gerekmekte. Gerekirse uzman görüşlerini de almanızı tavsiye ediyorum.

İlk yazımız biraz tanıtım biraz da işin en başında bazı zorluklar ile karşılaşmamanız için planlamanın öneminden bahsetmek istedim. İkinci yazımızda kategoriye göre kullanılması gereken alt yapı sisteminden bahsedeceğim. Ek olarak da ücretli ve ücretsiz alt yapı sistemlerini tanıtacağım.

HOSTİNG'DE İNDİRİM!
Alastyr'den yıllık hosting alımı için %10 indirim!
İndirimden yararlanmak için alışveriş sırasında indirim kodumuzu girmeyi unutmayın: "teknolojibilgileri"
Hiç yorum yok