Flight Simulator İle Dünya'da Yolculuk

 Microsoft, on yıldan sonra Flight Simulator serisini yeniden canlandırdı.Microsoft, en son 2014’te satışa sunulan Flight Simulator X’ten sonra yeni bir versiyonun geliştirilmesinin düşünülmediğini açıklamıştı.4K çözünürlük desteği ile birlikte geri dönen Simulator hem Steam hem de PC için Xbox Game Pass hem de Microsoft'un kendi web sitesi üzerinden kullanıcılara sunuldu.


Microsoft Flight Simulator, adından da anlaşılabileceği üzere bir uçuş simülasyonu. Yeni Fligth Simulator oyununda oyuncular 2 milyondan fazla şehrin, 1,5 milyar binanın, gerçek dağların, yolların, ağaçların, nehirlerin, hayvanların, trafiğin ve daha fazlasının bulunduğu detaylı dünyada gezinme şansı yakalayacak. Hafif uçaklardan ticari jetlere kadar çok çeşitliliğe sahip uçaklarla kadar mükemmel bir dünya sizleri bekliyor. Dinamik hava durumuna sahip olan oyun, gerçek zamanlı hava durumuyla gece veya gündüz uçma imkanı sağlıyor. Yorumlara bakıldığında ise yeni Microsoft Flight Simulator oyununun oldukça sevildiğini söylemek mümkün.


Microsoft Flight Simulator'ın standart versiyonu, Microsoft Flight Simulator Deluxe ve Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe olmak üzere 3 versiyonu ile piyasaya sürüldü. Oyunun standart versiyonunun fiyatı 349 TL. Microsoft Flight Simulator Deluxe'ün fiyatı 549, Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe'ün fiyatı ise 729 TL. 

Hiç yorum yok