BMW M3 Touring Satışa Sunuldu Mu? İşte İlk Kareler

BMW M3 Touring'in teaser'ları, aracın tüm görüntüsünü gizlemişti. Fakat M3 Touring, kamuflajlı bir şekilde test sürüşündeyken görüntülendi. En net görüntüleri ile  karşımıza çıkan otomobilin devasa ızgara tasarımının iki yanında, yine sedan türevinden tanıdığımız, far takımları yer almakta. BMW M3 serisinin aile arabası olarak çıkış yapacak modeli, geçtiğimiz gün gördüğümüz yeni nesil M3 modelinin tasarım hatlarını bazı noktalarda fazlasıyla benzer şekilde taşıyor.

Yeni ızgaralara ve hava kanallarına sahip olan modelin jantları da M3 Competition'da gördüğümüz  jantlara benzemekte. Jantların siyah oluşu gözlerden kaçmayacak bir detay.


Araç, yine ince ve kızgın bakışlı farlara ve dört egzoz borusuna sahip. BMW'nin yeni modelleri, 6 vitesli manuel ya da 8 vitesli otomatik seçenekleriyle satın alınabilecek. M3 Touring'in şanzıman ve çekiş sistemi hakkında ise henüz ortada bir bilgi bulunmuyor. BMW, M3 Touring'in iki yıl sonra satışa sunalacağını açıkladı. Görüldüğü gibi BMW M3 Touring modeliyle ilgili şu anda pek bir detaya sahip değiliz.

Hiç yorum yok